Farmasi ile Kahvaltıda Bulustuk :)

14:30

Merhaba iyi kalpli insanlar!
 
Nilgün ve Demet'in bizi daha önce buluşturduğu etkinliğin ikinci basamağı şeklinde Farmasi'nin nazik daveti ile 23 Mayıs Cumartesi günü Kahveci Hacıbaba'da kahvaltı için buluştuk.

Farmasi aslında 9 Mayıs'taki etkinlikte bizimle beraber olacaktı ancak plan değişikliği böyle bir buluşmaya vesile oldu ve bence çok da güzel oldu :) Hep birlikte oldukça samimi bir ortamda bir yandan çaylarımızı yudumlarken bir yandan da Sibel Hanım ve Beyhan Hanımdan Farmasi'nin hikayesini, ürünlerini ve daha pek çok bilgiyi dinledik.


Ayşegül Hanım sağolsun biz hiç "selfie"siz kalmayalım diyerek her etkinliğe foto çubuğunu da getiriyor :) Ve özçekim işini biz artık etkinliklerde Gamze'ye bırakıyoruz, her işi ehline bırakmak lazım tabii ki! :)


Sibel Hanım ve Beyhan Hanım o gün denememiz için yanlarında pek çok ürün de getirmişlerdi. Farmasi'nin erkek cilt bakım serisi; göz çevresi ve traş ürünleri ve yanı sıra parfümleri ile de oldukça dikkat çekiciydi. Biz ekipçe Bubu'cuğumun elinde tuttuğu Shooter's Man isimli parfümü çok beğendik! :)

Farmasi'nin kendi üretmiş oldukları parfümler piyasada sevilen herkesçe bilinen ürünlerin muadili kokulara sahip, aralarındaki tek fark bildiğimiz parfümlerin %27-28 oranında esansa sahip olması, Farmasi'ninkilerde ise bu oran %22. 

İstanbul'daki fabrikalarında istek üzerine ürün geliştirip üretebildiklerinden ürün skalaları her geçen gün genişlemekte. Piyasada bulunan başka markaların ürünlerini müşterilerinden gelen geri bildirimler doğrultusunda, içeriğinden ambalajına daha temiz içerikle ve doğaya dost bir şekilde üretebiliyorlar. 


Denememiz için getirdikleri ürünlerden bir diğeri de el ve ayak peeling tuzuydu, bu ürünün vücut için olanını da çıkartacaklarını belirttiler. Peeling-sever arkadaşlarım orada ürünü hemen denediler, fotoda Demetciğimi görüyorsunuz :)

Diğer bir ilgimi çeken ürün de Himalaya Tuzu oldu, sofralık ince çekim ve banyo kullanımı için kalın çekim iki çeşidi bulunuyor ürünün. Özellikle banyo sonrasında bu tuzla hazırlanmış su ile son durulama yapıldığında pek çok derde deva olduğunu belirttiler, bunu denemek için sabırsızlanıyorum gerçekten.


Bu nazik davetlerindeki samimiyetlerinin yanı sıra bizi hediyesiz de bırakmadılar, böylesine ilgi ihtimam gösterilen bir lansman gerçekleştirdikleri için ve bunu özellikle Ankara'da yaptıkları için başta Sinem Hanım ve Beyhan Hanım olmak üzere tüm Farmasi ailesine çok teşekkür ediyorum.  
 

Oturduğumuz yerde koltuk eskitmeden kalkmaz olduğumuz için, giden arkadaşlarımızdan sonra da bir toplu fotomuz olsun istedik :) Sol baştan Sevgi, Burcu, İlknur, Demet, Sibel hn., Bendeniz, Beyhan hn, öndeki iki güzellik de Nilgün ve Nilgün :) İki tane de Sevgi vardı aslında, ama kendimi her daim "Ben Bengü!" diyerek hatırlattığım ve de unutturmamaya çalıştığım diğer tatlış Sevgi ve on parmağında on marifet, birbirinden güzel ikiz kızların annesi sevgili Ayşegül de erken kalktığından bu fotoda yoklar.

Daha nice güzel etkinliklerde buluşmak ümidiyle, esen kalın efenim :)

You Might Also Like

2 yorum

 1. harika bir gündü :)) o miniş parfümleri merak ettim ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten de bir araya geldiğimizde çok hoş vakit geçiriyoruz, tekrar teşekkür ederim emekleriniz için :*
   O miniş parfümler çok tanıdık kokular aslında, pek güzel kokuyorlar :)

   Sil

burdan buyrun efenim, çekinmeyin, ben hiç çekiniyor muyum? :)