Alışveriş Baykuşu ile Tanıştık!

10:00

Merhaba iyi kalpli insanlar!
5 Eylül Cumartesi günü daha önce bahsetmiş olduğum alisverisbaykusu.com adlı online alışveriş sitesinin tatlı sahibesi Birhan Hanımın nazik davetiyle Ankara'daki ofislerine misafir olduk. 

birvarimbiryokum-blogspot-com-tr-alisverisbaykusu-com
Online alışveriş siteleri artık hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi, en azından benim için öyle; haftaiçi her gün çalışan biri olarak (biraz da işyerim şehir dışında olduğundan) online olarak neler almıyorum ki... ve bir sitede özellikle aradığımız özellik güvenilirlik olduğu için her gün mantar gibi biten siteler arasından hangisinden alışveriş yapsam sorunsalı da aklımızı kurcalamıyor değil hani. 
birvarimbiryokum-blogspot-com-tr-alisverisbaykusu-com
Bu noktada Alışveriş Baykuşu; A+ kalitede ürünlere uygun fiyatla ulaşabileceğimiz, karşımızda satış öncesi ve sonrasında ürünlerle ilgili sorularımız için telefon/faks/e-posta yoluyla mutlaka bir muhatap bulabileceğimiz, ister havale/eft/kredi kartı ister kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabileceğimiz ve Ankaralı bir kadın girişimci tarafından yönetilmesiyle bir puan önden başlayan güvenilir bir site olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer artıları ise sitede mevcut ürünler stoklarında hali hazırda bulunduğundan hızlı bir şekilde gönderim sağlayabiliyorlar. Cilt bakımı, saç bakımı, banyo ve vücut bakımı, anne/bebek ürünleri, ağız ve diş sağlığı, medikal / ortopedik / cinsel sağlık ürünleri, vitamin mineral takviyeleri gibi farklı kategorilerde binlerce ürünü, en uygun fiyatlarla bize ulaştırmayı amaçlamışlar.
birvarimbiryokum-blogspot-com-tr-alisverisbaykusu-com
Birhan Hanım ve Derin Hanım bizi çok güzel ağırladılar ve İtalyan Guam markasının yosun içerikli ürünlerini yakından incelememiz için masaya dökmeleri ile biraz kendimizi kaybetmiş olabiliriz :) 
birvarimbiryokum-blogspot-com-tr-alisverisbaykusu-com
Müşteri geribildirimlerine oldukça önem verdiklerinden, kendilerine olumlu/olumsuz görüşlerimizi ve sitede görmek isteyeceğimiz ürünlerle ilgili yorumlarınızı iletmemizden ayrıca memnuniyet duyacaklarını belirttiler.
Bizler için de denememiz için ürünlerden oluşan hediye paketi hazırlamışlar, Nilgün'ün daha önceden deneyip bayıldığı saç maskesini tatil sonrasında kendinden geçen saçlarım için bu haftasonu tez vakitte deneyeceğim, daha kendime gelemedim, kahrolsun bazı jet-lag'ler :)
Daveti için tatlı arkadaşım Nilgün'e ve samimi evsahiplikleri için Birhan Hanıma bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.
Sosyal medya hesaplarına göz atmak isterseniz:
birvarimbiryokum-blogspot-com-tr-alisverisbaykusu-com

You Might Also Like

1 yorum

  1. Merhaba, bloğunuzu çok beğendim. Böyle bir bloğa sahip olduğunuz için sizi kutluyorum.
    Sizi kendi bloğuma davet etmek istiyorum. http://beyazlimon.blogspot.com/.
    Teşekkürler.

    YanıtlaSil

burdan buyrun efenim, çekinmeyin, ben hiç çekiniyor muyum? :)